VİETNAM MODA HAFTASI’NDA MERT ERKAN RÜZGARI ESTİ

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 31 Ekim 2018

Mert Erkan

Türkiye ve Vietnam arasındaki diplomatik ilişkilerin başlangıcının 40.yılı nedeniyle, DEIK Türk-Vietnam İş Konseyi, TC Hanoi Büyükelçiliği himayesindeVietnam’da bir dizi etkinlik düzenlendi.

Etkinlik kapsamında Hanoi’nin kalbindeki ikonikSofitelLegend Metropol Hotel’de 1 hafta boyunca yoğun ilgi gören Türk Lezzet Festivali, 23 Ekim’de Vietnam’ın kültür, sanat, moda, tv ve diplomatik camiadan seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlik kapsamında 25 Ekim’de Ulusal Kongre Merkezi ‘nde düzenlenen Vietnam Uluslararası Moda Haftası’nda başarılı, genç Türk tasarımcısı Mert Erkan 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu izleyenleri büyüledi.

LoveLand / Aşk Diyarı adını verdiği İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda sarı, mavi ve pembe renklerini kullandığını dile getiren Mert Erkan; tül, saten, iki iplik, brokar, rugan ve payet işlemeli şifon kullandığı koleksiyonu ile Vietnam Moda Haftası’na damgasını vurdu. Mert Erkan defilesinde Türk modeller Gizem Barlak ve Doğa Bursalı defilenin açılış ve finallerinde podyuma çıktılar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.